Działalność psychologiczną prowadzę od 2011 roku. Jestem właścicielką Centrum Perspektywa, gdzie prowadzę terapię indywidualną, terapię par oraz rodzin. Ukończyłam wydział stosowanej psychologii społecznej na WSFiZ w Warszawie, a następnie 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie systemowym i psychodynamicznym w Stowarzyszeniu OPTA.

Swoje doświadczenie psychoterapeutyczne w pracy z parami (również homoseksualnymi) oraz rodzinami zdobywałam prowadząc praktykę własną, ale także współpracując z Poradnią Zdrowia Psychicznego EDUCATIO, Poradnią małżeńską SENSITY, Grupą LUX MED. Współprowadziłam krótkoterminowe grupy terapeutyczne dla osób chorujących na depresję. Ogromną wiedzę i doświadczenie zdobyłam w Środowiskowym Domu Samopomocy „Słoneczny Dom”- dziennym ośrodku dla osób z zaburzeniami psychicznymi, gdzie pracowałam jako pomoc psychologiczna.

Regularnie uczestniczę w warsztatach i konferencjach organizowanych przez towarzystwa psychologiczne i psychiatryczne, żeby stale poszerzać swoją wiedzę, a tym samym lepiej i skuteczniej pomagać pacjentom.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

518-965-135

Warszawa Wola, ul. Sokołowska 11/8

(Metro Młynów)