top of page

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją z zakresu psychoterapii. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie humanistycznym w Szkole Psychoterapii Ośrodka Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Swoje doświadczenia czerpałam w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie, Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, Szpitalu Nowowiejskim, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia", Telefonie Zaufania 116 123 dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym oraz Stowarzyszeniu „Lambda”.

Podczas spotkań towarzyszę moim rozmówcom w poznawaniu siebie, swoich osobistych doświadczeń, a także w rozpoznawaniu własnych potrzeb i pragnień. Staram się empatycznie i autentycznie reagować na przeżycia klienta, uznając jego potencjał. Wierze, że każdy jest najlepszym ekspertem od samego siebie, jednakże czasem potrzebującym lustra w postaci terapeuty. Jestem gotowa uważnie podążać za rozmówcą w poszukiwaniu jego rozwiązań. Staram się z szacunkiem i ze zrozumieniem odpowiadać na wyrażane emocje, jednocześnie akceptując indywidualność klienta, jego odrębność oraz tempo zmian. 

skuteczna psychoterapia par, terapia małżeńska, terapia rodzinna, warszawa wola metro młynów górczewska sokołowska, psychoterapia systemowa, psychodynamiczna

bottom of page