Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją z zakresu psychoterapii. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie humanistycznym w Szkole Psychoterapii Ośrodka Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Swoje doświadczenia czerpałam w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie, Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, Szpitalu Nowowiejskim, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia", Telefonie Zaufania 116 123 dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym oraz Stowarzyszeniu „Lambda”.

Podczas spotkań towarzyszę moim rozmówcom w poznawaniu siebie, swoich osobistych doświadczeń, a także w rozpoznawaniu własnych potrzeb i pragnień. Staram się empatycznie i autentycznie reagować na przeżycia klienta, uznając jego potencjał. Wierze, że każdy jest najlepszym ekspertem od samego siebie, jednakże czasem potrzebującym lustra w postaci terapeuty. Jestem gotowa uważnie podążać za rozmówcą w poszukiwaniu jego rozwiązań. Staram się z szacunkiem i ze zrozumieniem odpowiadać na wyrażane emocje, jednocześnie akceptując indywidualność klienta, jego odrębność oraz tempo zmian. 

skuteczna psychoterapia par, terapia małżeńska, terapia rodzinna, warszawa wola metro młynów górczewska sokołowska, psychoterapia systemowa, psychodynamiczna