top of page

Magdalena Zaczkiewicz

 

W Centrum Perspektywa prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym osób dorosłych oraz młodzieży.

Ukończyłam psychologię w WSFiZ w Warszawie o specjalizacji psychologia kliniczna w 2012 r, a następnie, w roku 2018 studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki i Centrum Rozwoju i Edukacji w Łodzi o specjalizacji terapia pedagogiczna.

Aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Stale poszerzam swoje umiejętności w zakresie pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Posiadam Certyfikat Trenera Umiejętności Psychospołecznych oraz Certyfikat "Dietetyka i Dietoterapia", uprawniający mnie do pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania. 

 

Ogromną wiedzę i doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Tworkowskim (obecna nazwa Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza), gdzie odbywałam praktyki studenckie a także prowadząc własną działalność psychologiczną od 2018 r. oraz w Szkole Podstawowej nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Kownackiej w Warszawie, prowadząc zajęcia socjoterapeutyczne w klasach 1-8.

Od 2021 r pracuję również jako psycholog i psychoterapeuta w FUNDACJI AlterEdu – Centrum Edukacji Alternatywnej. Prowadzę tam terapię indywidualną, pracując nad rozpoznawaniem potrzeb oraz określaniem przyczyn niepowodzeń, rozwiązywaniem problemów natury psychicznej. Zajmuję się ponadto interwencjami w sytuacjach kryzysowych, pisaniem opinii oraz prowadzę konsultacje z rodzicami.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, doświadczających szerokiego spektrum problemów: nerwic, fobii, depresji, problemów w relacjach, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych i wielu innych problemów.
Udzielam również doraźnego wsparcia psychologicznego dla osób w kryzysie.

Przestrzegam zasad kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Magdalena Zaczkiewicz - psychoterapeuta psychodynamiczny
bottom of page