top of page

Emilia Gündüz

 

W Centrum Perspektywa prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż. 

Prowadzę psychoterapię w języku polskim i angielskim, stacjonarnie, jak i online.

Ukończyłam 4-letnie szkolenie z psychoterapii w nurcie integracyjnym w Instytucie DMT w Warszawie. Szkolenie to uwrażliwiło mnie na pracę z ciałem w psychoterapii.

Szkoła ta spełnia kryteria określone przez EADMT – Europejskie Stowarzyszenie DMT i jest akredytowana przez PSPTiR w Warszawie. Obecnie studiuję  dodatkowo Psychologię na specjalności Psychologia kliniczna z psychoterapią.

Dodatkowo, uzyskałam certyfikat EmotionAid®, programu opracowanego przez International Trauma Healing Institute Izrael (ITI Izrael), bazującego na podejściu Somatic Experiencing®. Szkolenie to wyposażyło mnie w narzędzia do przeprowadzania krótkich interwencji, które pomagają radzić sobie z trudnymi emocjami i reakcjami, takimi jak przyspieszony rytm serca, przyspieszony i płytki oddech, drżenie ciała, zdezorientowanie, lęk, niepokój, panika, bezradność.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując z różnymi grupami pacjentów. W Zespole Kształcenia Specjalnego w Gorzowie Wlkp. pracowałam z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. wspierałam pacjentów zmagających się z zaburzeniami lękowymi i depresją. Pracowałam też jako terapeutka zajęciowa w domu opieki w Gorzowie Wlkp., pomagając osobom z demencją i chorobą Alzheimera.

Odbyłam też staż na Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, gdzie m.in. prowadziłam terapię wspierającą dla dzieci z zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi oraz ze spektrum autyzmu.

Angażuje się również w działalność wolontariacką. W fundacji GAP Görmeyenler Derneği Genel Merkezi w Adiyaman w Turcji pracowałam z osobami niewidomymi.

Ponadto od lat pracuję z grupami podczas warsztatów rozwojowych. Jestem autorką cyklu warsztatów ruchowych z elementami improwizacji prowadzonej, które realizowałam w Turcji i Norwegii. Współtworzyłam warsztat ruchowy ze świadomości w ruchu z elementami terapii tańcem i ruchem oraz kontakt improwizacji dla uczestników z krajów Grupy Wyszehradzkiej w Izmir, w Turcji.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Emilia Gündüz - psychoterapia integracyjna z elementami pracy z ciałem
bottom of page