top of page

 

ПСИХОТЕРАПІЯ УКРАЇНСЬКОЮ

 

ПСИХОТЕРАПІЯ УКРАЇНСЬКОЮ - що це?

Психотерапія передбачає роботу психотерапевта з пацієнтом у безпечних, комфортних умовах, без сторонніх осіб. Метою індивідуальної психотерапії є покращення самопочуття пацієнта та допомога пацієнту у вирішенні емоційних, стосункових та поведінкових проблем, а отже, зміна його життя на краще.


Індивідуальна психотерапія – це процес, який вимагає відданості та часу, тому так важливо вибрати психотерапевта, з яким пацієнт почуватиметься комфортно та безпечно, щоб поговорити про свої важкі переживання. Під час терапії Пацієнт може відчувати важкі емоції та думки, але Терапевт допомагає йому пройти через цей процес і підтримує в його розвитку та самостійному прийнятті рішень. Однак він не дає конкретних порад, не інструктує і не вказує на готові рішення.

В результаті психотерапії підвищується самосвідомість пацієнта, поліпшується якість його взаємин з оточуючими і підвищується здатність справлятися з важкими ситуаціями.
 

Приходячи на психотерапію, пацієнт не повинен знати, як назвати свої проблеми. Досить того, що він відчуває, що щось у його житті тривожить, викликає зневіру чи страждання. Психотерапія покликана допомогти пацієнту назвати свої проблеми і зіткнутися з ними.

 

ПСИХОТЕРАПІЯ УКРАЇНСЬКОЮ – скільки часу займає?

 

Індивідуальна психотерапія є як короткочасним, так і довготривалим процесом. Залежно від мети роботи, а також від сфери, в якій працює даний психотерапевт, індивідуальна психотерапія може тривати від кількох зустрічей до кількох років. Зустрічі зазвичай проводяться раз на тиждень у визначений час, завжди з тим самим терапевтом, і тривають 50 хвилин. Вибір відповідної форми лікування пропонує Терапевт, виходячи з потреб і можливостей Пацієнта, але варто підкреслити, що довготривала терапія дозволяє глибше аналізувати та будувати хороші терапевтичні стосунки, які безпосередньо впливають на зміни, тому це, безумовно, буде кращим вибором для розладів особистості.

ПСИХОТЕРАПІЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ – основні напрямки
 

Психотерапія може проходити на місці або онлайн у багатьох різних напрямках. Важливо, щоб пацієнт обрав спосіб роботи терапевта, який відповідатиме його потребам і цілям. Часто пацієнту важко визначитися самостійно, тому варто звернутися за консультацією до даної клініки.

У розпорядженні пацієнта:

- психодинамічна тенденція

- когнітивно-поведінкова тенденція

- гуманістичний напрям

- інтеграційна тенденція

- системна тенденція

- кузовні роботи

bottom of page